Tüm Fotoğraflar ? | Nasıl Katılırsınız ? | Ödüller | Jüri Üyeleri | Yarışma Şartları | Kazananlar

www.marinbuzdolabi.com deniz ve fotoğraf tutkunları için özel bir yarışma düzenliyor. Iphone ve Android uyumlu telefonlarda kullanılan instagram programıyla fotoğraflarınızı paylaşarak bu yarışmaya katılabilirsiniz. Paylaştığınız fotoğraf jüri üyeleri tarafından değerlendirilecek ve en çok beğenilen fotoğrafın sahibine müthiş bir hediye gelecek. 

 
 • En güzel deniz fotoğrafını çek
 • #instamarine hashtag’i ile instagram’da paylaş

Unutma yarışmaya katılım hakkı 15 Haziran - 25 Haziran 2012 tarihleri arasında olacak.

 
Tüm Fotoğraflar
    instamarine@ayagrup.com.tr
 
 1. Fotoğraf yarışması 15.06.2012 saat 00:00’dan – 25.06.2012 saat 23:59’a kadar gerçekleşecektir. Deniz temalı fotoğraflarını Instagram programı kullanarak fotoğraflayan ve #instamarine hashtagini kullanan kişiler yarışmaya katılmış sayılacaklardır.
 2.  İçerisinde deniz görüntüsü olmayan fotoğraflar değerlendirme dışında tutulacaktır.
 3. Yarışmada fotoğraf paylaşmak için sınır yoktur.
 4. Jüri tarafından 1. seçilen fotoğraf sahibi Lemon Sailing’den yelken eğitimi kazanacaktır.
 5. Jüri tarafından seçilen ilk 3 kişi Deniz Dünyası dergisi 1 yıllık abonelik kazanacaktır.
 6. Kazananlar 02 Temmuz tarihinde www.marinbuzdolabi.com/instamarine sayfasından yayımlanacak ve ayrıca kişilere instagram profilleri üzerinden bilgi verilecektir.
 7. Kazanan talihliler 20 Temmuz 2012 tarihine kadar Aya Grup A.Ş. yetkilisine bilgi vermez ise hakkı yedek talihliye devrolur.
 8. Yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının bütün yarışma verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.
 9. Aya Grup A.Ş. bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve İnternet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 10. Aya Grup A.Ş ve Lemon Sailing çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. ikramiyesini istemez ise hakkı yedek talihliye devrol
 11.  Talihliler ikramiyelerini nakit karşılığı talep edemez, kazandığı ikramiyeyi değiştiremez, hakkını devredemez ve satamaz.
 12.  Yarışmaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
 13. Hediye olarak verilecek olan eğitim şehri Lemon Sailing tarafından belirlenecektir.
 14. Yelken eğitimine katılabilmek için gereken sağlık şartları uygun olmadığı taktirde kazanılan eğitim yedek talihliye devredilecektir.
 15. Lemon Sailing tarafından sağlanacak olan yelken eğitimi İzmir yada Çeşme’de verilecektir. Verilecek olan yelken eğitimine, konaklama, ulaşım dahil değildir.
 16. Yarışma Jüri üyeleri  aşağıda belirtilmiştir.
  • Hande Göksan (Fotoğraf Sanatçısı)
  • Ahmet Sami Özbudak (İstanbul Life Muhabiri)
  • Gamze Kaya (Aya Grup Genel Müdürü)
  • Ahmet Ömer Kılıç (Deniz Dünyası Dergisi Genel Yayın Yönetmeni)
  • Coşkun Aydın (Fotoğraf Sanatçısı)
  • Ümit Polatcan (Fotoğraf Editörü)
  • Ali Öztürk (Yelken Yarışcı)
  • Tolga Yağlı (Lemon Sailing Yelken Antrenörü)
 17. Aya Grup A.Ş önceden belirtmeksizin kampanyayı durdurma,kampanya koşullarında değişiklik yapma, ödül seçiminde ve jüride değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 18. Jüri üyelerimiz tarafından oylama sonucunda seçilen fotoğraf sahibinin fotoğrafı kendisi tarafından çekildiğini ispatlayabilecek orijinal halini tarafımıza gönderdiğinde hediyeyi kazanma hakkına sahip olacaktır.
 19. AYA Grup A.Ş, dereceye giren fotoğrafları reklam ve tanıtım kampanyalarında kullanma hakkına sahiptir.